Galéria

“Pingpong Határok Nélkül” Gyermekek: 1. Ambrus Ákos; 2. Várady Wilhelm; 3. Oláh Levente; 3. Lőcse Ádám
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
VI. IMRE KUPA eredmények:

IV. kategória:

Kállai Norbert Pénzügyőr SE; II.   Deák Milán Palotai TSE;   III.Zaric Stefán TTC Flötzersteig;   III.Aszódi Zsolt Mavex SEPáros kategória:  I.Kállai Norbert Pénzügyőr Gulyás Imre Pestújhely; II. Bercsényi Marcell Palotai TSE Deák Milán Palotai TSE

III. Csonka Zoltán Kispest Vadász Csaba Pénzügyőr;  III. Ausmann Miklós Gödöllő SE Matalin Bogdán P.P.S.E.

  1. Pataki Diána High Life SE; II. Szántó Gyula Kispest SE; III.Szalay Tamás Galaxis VSE; III.Shan Mingyu BVSC
  1. Nagy Tibor FKF Zrt.; II. Zsigmond Zoltán Pestszentimre;  III.Auth Ferenc ESMTK;  III.Jusztusz Gyula FKF Zrt.Bruck Gyula; II. Varga Ferenc; III.Oláh Zoltán; III.Vata Tamás

Páros: 1.hely: Kállai Norbert – Kovács Ádám; 2. hely: Aszódi Zsolt – Németh Dávid; 3. hely: Csonka Zoltán – Vadász Csaba;
3. hely: Szántó Gyula – Hajbel Erik;
Ker. I-II.: 1. hely: Hajbel Erik; 2. hely: Király Bálint; 3. hely: Polákovics Izabella; 3. hely: Hermann Tivadar
Vigaszág: 1. hely: Kiss Ferenc; 2. hely: Hartyányi Ildikó; 3. hely: Oláh Levente; 3. hely: Kukucska Zoltán
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
Páros: 1. hely: Gulyás Imre – Cseresznyés József; 2.hely: Szabó Tamás – Szántó Gyula; 3.hely: Csonka Zoltán – Vadász Csaba; 3.hely: Matalin Bogdán – Kis Zsolt
Ker. I – II. 1.hely:Hajbel Erik; 2.hely: Bana Lajos; 3.hely: Gárdonyi Viktor; 3.hely: Kukucska Zoltán
Vigaszág: 1.hely: Oláh Zoltán; 2.hely: Oláh Levente; 3. hely: Varga Kende; 3.hely: Kajinovszki Albert
————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Képek a március 26.-án megtartott Tavaszi Kupáról
Farsangi Kupánk egy nagyszerű jelmezversennyel kezdődött. A jelmezverseny eredményeként automatikus részvételt nyertek a jövő havi versenyünkre ( 2022. 03. 26. ):  Polákovics Izabella, Skorcze Orsolya, Vajda József.
Íme a legjobb jelmezek.
Páros: 1.hely: Forgács László – Matalin Bogdán;   2. hely: Gulyás Imre – Cseresznyés József;   3. hely: Pataki Dia – Kállai Norbert;   3. hely: Csonka Zoltán – Győri Levente
Ker. I-II.: 1. hely: Bodnár Attila;   2. hely: Koppány György;   3. hely: Bata Károly; 3. hely: Spiegel János
Ker. I – II. vigaszág: 1.hely: Kiss Ferenc;   2. hely: Paczulák Donát;   3. hely: Kőhegyi Péter;   3. hely: Bai Máté
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
A minden hónap utolsó szombatján rendszeresen megrendezésre kerülő, ez évi első versenyünkön a következő eredmények születtek:
Nagy létszám, nagy tudású játékosok és nagy küzdelmek jellemezték a versenyt !
Páros: 1. hely: Kállai Norbert – Gulyás Imre;   2. hely: Forgács László – Matalin Bogdán;   3. hely: Iváskó Gabriella – Csonka Zoltán;   3. hely: Szántó Gyula – Cseresznyés József
Ker. I – II.: 1. hely: Hajbel Erik;   2. hely: Szabó László;   3. hely: Koppány György;   3. hely: Lassú Zsombor
—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
Köszönjük minden pingpongos társunknak, hogy aktívan részt vettek ez évi versenyeinken !
Mindenkit visszavárunk 2022-ben is !
Békés, Boldog Karácsonyi és Eredményekben Gazdag Új Esztendőt kívánunk minden kedves látogatónknak ! 
Az év utolsó versenyünkön, a Karácsonyi Tesco Kupa eredményei, gratulálunk az érmeseknek !
Páros: 1. hely: Szabó Tamás – Hajbel Erik;   2. hely: Győri Levente – dr. Maruzs Bence;   3. hely: Stefán István – Zsigmond Csaba;   3. hely: Csonka Zoltán – Barkóczi Attila
Ker. I – II.:   I. hely:  Koppány György;   2. hely: Bodnár Attila;   3. hely: Andráska Zoltán;   3. hely: Jusztusz Gyula
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Termünkben került megrendezésre a 2021. évi Bp. TOP 12 bajnokság. Hatalmas küzdelmekben a következő eredmények születtek:
1. hely: Deák Milán;     2. hely: Csikos Ferenc;     3. hely: Francia Balázs dr.———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Gratulálunk a November Kupa dobogósainak !
Várunk mindenkit a következő, Karácsonyi Tesco Kupán 2021. december 18-án.
Páros: 1.hely: Csonka Zoltán – Nemes Gábor;  2.hely: Kállai Norbert – Nemes György;  3.hely: Gulyás Imre – Szántó Gyula;  3.hely: Cseresznyés József – Hajbel Erik
Ker. I – II.: 1.hely: Hajbel Erik;  2.hely: Bodnár Attila;  3.hely: Polákovics Izabella;  3.hely: Koppány György ———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Néhány pillanat kép a héten megrendezésre került XVIII. ker. diákolimpiáról.
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
Gratulálunk a Tesco kupa helyezettjeinek !
Nyílt egyéni: 1. hely: Kállai Norbert ; 2. hely: Nemes György ; 3. hely: Csonka Zoltán ; 3. hely: Matalin Bogdán
Páros eredmények:
1. hely: Gulyás Imre – Szántó Gyula
2. hely: Kállai Norbert – Nemes György
3. hely: Csonka Zoltán – Cseresznyés József
3. hely: Matalin Bogdán – Vajda József
Ker. I – II.
1. hely: Hajbel Erik
2. hely: Koppány György
3. hely: Gárdonyi Viktor
3. hely: Bodnár Attila
Második születésnapi kupánk eredményei. Gratulálunk a helyezetteknek !
Nyílt egyéni: 1. hely: Kállai Norbert
2. hely: Matalin Bogdán
3. hely: Stefán István
3. hely: Nemes György
Páros: 1. hely: Kállai Norbert – Hajber Erik
2. hely: Matalin Bogdán – Vajda József
3. hely: Nagy Miklós – Korompai Gábor
3. hely: Stefán István – Maruzs Bence
Ker. I-II.: 1. hely: Hajbel Erik
2. hely: Bata Károly
3. hely: Kelemen József
3. hely: Koppány György
“JOOLA TEREM nyári DC kupa” helyezettjei:
1. hely: Skorcze Orsolya; Cseresznyés József; Bertalan Krisztián
2. hely: Simon Krisztián; Papp Nándor; Kiss Péter
3. hely: Iváskó Gabriella; Murányi Szilvia; Gárdonyi Viktor
3. hely: Jaszper Miklós; Kovács Gergő; Papp Zsolt
Köszönet a támogatóinknak: Joola Magyarország; Shopsport;
Lupa Beach Sup Centrum; Novella antikvárium; MEGAPINGPONG
Jégkrém kupán nagy küzdelemben a következő eredmények születtek:
Nyílt kategória:
1. hely: Kállai Norbert
2. hely: Bertalan Krisztián
3..hely: Matalin Bogdán
3. hely: Barkóczi Attila
Pároseredmények:
1. hely: Matalin Bogdán – Kis Zsolt
2. hely: Kállai Norbert – Dinya Tamás
3. hely: Stefán István – Zsigmond Csaba
3. hely: Doma Zsolt – Varga Tamás
Amatőr kategória:
1. hely: Koppány György
2. hely: Hajbel Erik
3. hely: Tóth György
3. hely: Gárdonyi Viktor
Július 23-24-én a Pestszentimrei Pingpongosok Sportegyesület rendezett a termünkben egy nemzetközi versenyt. A Pingpong Határok Nélkül versenysorozat, a Kárpát-medence pingpongozóinak aktuális, budapesti versenye került megrendezésre. Az egésznapos versenyeken a következő eredmények születtek.
Amatőr kategóriában:
1. hely: Andrássy Zoltán – Várady Tibor (Románia)
2. hely: Bertalan Krisztián – Skorcze Orsolya (Pestszentimre)
3. hely: Malinák István – Czingely Ferenc (Szlovákia)
3. hely: Bata Károly – Molnár József (Délvidék)
Profi kategóriában:
1. hely: Bacsó Július – Czingely Tibor (Szlovákia)
2. hely: Barkóczi Attila – Kovács Gergő (Pestszentimre)
3. hely: Stefán István – Zsigmond Csaba (Pestszentimre)
3. hely: Andrássy Attila – Tóth László (Ózd)
Gyermekek (9 – 12 évesek)
1 hely: Várady Wilhelm (Románia)
2. hely: Ambrus Ákos (Magyarország)
3. hely: Bodon Attila (Magyarország)
3. hely: Ecsedi Nicolas (Románia)
Hobbi kupa eredményei:
1. hely: Oláh Zoltán
2. hely: Kiss Ferenc
3. hely: Mátrai Tibor
Hobbi kupa, vigaszág:
1. hely: Ambrus Ákos
2. hely: Karádi Viktor
3. hely: Máj Péter
A tegnapi Foci EB kupánkon, hatalmas küzdelemben a következő eredmények születtek:
Nyílt: 1. hely: Cseresznyés József
2. hely: Jaszper Miklós
3. hely: Szántó Gyula
3. hely: Bertalan Krisztián
Páros: 1. hely: Cseresznyés József – Szántó Gyula
2. hely: Nagy Miklós – Korompai Gábor
3. hely: Hajbel Erik – Szabó Ottó
Amatőr: 1. hely: Hajbel Erik
2. hely: Szűcs József
3. hely: Bata Károly
Gratulálunk az érmeseknek !
Megapingpong JOOLA terem, “Eper Kupa” eredményei
Nyílt egyéni: 1. hely: Szántó Gyula
2. hely: Bertalan Krisztián
3. hely: Barkóczi Attila
3. hely: Lukács Dániel
Páros: 1. hely: Szántó Gyula – Szabó Tamás
2. hely: Barkóczi Attila – Vajda József
3. hely: Skorcze Orsolya – Bertalan Krisztián
Kerület: 1. hely: Koppány György
2. hely: Somody Attila
3. hely: Bata Károly
3. hely: Hajbel Erik
Gratulálunk a győzteseknek !
—————————————————————————————————————————————————–
Gratulálunk a Lutri kupa dobogósainak !
Egyéni: I. hely: Gulyás Imre (Pestújhely)
            II. hely: Stefán István (Pestszentimre)
           III. hely: Bertalan Krisztián (Pestszentimre)
           III. hely: Szántó Gyula (Kispest)
Páros: I. hely: Both Olivér (Weinheim) – Both Levente (BVSC)
          II. hely: Kiss Tamás (Pestszentimre) – Pályi Attila (Budai XI)
         III. hely: Gulyás Imre (Pestújhely) – Szántó Gyula (Kispest)
—————————————————————————————————————————————————–
Erős mezőnyben a Muffin kupa eredményei:
I. hely: Rácz Zoltán /Pestújhely/
II. hely: Ausmann Miklós /Lőrinci AC/
III. hely: Barkóczi Attila /Pestszentimre/
III. hely: Szántó Gyula /Kispest SE/
Páros:
I. hely: Ausmann Miklós – Matalin Bogdán
II. hely: Szántó Gyula – Cseresnyés József
III. hely: Nagy Miklós – Korompai Gábor
—————————————————————————————————————————————————–
Mai Farsangi kupánk eredményei:
Egyéni: I. hely: Gulyás Imre /Pestújhely/
            II. hely: Szántó Gyula /Kispest/
           III. hely: Bertalan Krisztián /Pestszentimre/
           III. hely: Németh Tamás /Parazsak/
Páros: I. hely: Gulyás Imre – Szántó Gyula
          II. hely: Nagy Miklós – Korompai Gábor
         III. hely: Kiss Tamás – Pályi Attila
Gratulálunk az érmeseknek !
—————————————————————————————————————————————————–
A mai Karácsonyi versenyünkön kiélezett, színvonalas mérkőzéseken a következő eredmények születtek. Bátorfi István már a megnyitónál mindenkinek elhúzta a nótáját. Köszönet neki a játékáért és a zenei játékáért, amivel emelte a verseny színvonalát !
I. hely: Cseresnyés József /Etyek/
II. hely: Gulyás Imre /Pestújhely/
III. hely: Takács László /Mezőtúr/
III. hely: Dániel Gábor /Gyöngyöspata/
Vigaszág:
I. hely: Márton Zoltán /Őrbottyán/
II. hely: Stirling Tamás /Angyalföld/
III. hely: Erdész Ákos /Igazságügy/
III. hely: Fejsza János /KFKI/


—————————————————————————————————————————————————–

Karantén kupa /2020.11.28./ erős és színvonalas mezőnyében a következő eredmények születtek. Gratulálunk a helyezetteknek !
I. hely: Gulyás Imre Pestújhelyi SC
II. hely: Miskolci Kristóf Kecskeméti Spartacus
III. hely: Szántó Gyula Kispest SE
III. hely: Szétag Attila ABC Centerline
Vigaszág:
I. hely: Koppány György Pénzügyőr SE
II. hely: Maruzs Bence Recsk SE
III. hely: Hóf Sándor Gyál SE
III. hely: Győri Levente Gyöngyöspata SE

Dinnye kupa